Nejbližší termíny

Termíny létání nejsou zatím naplánovány.

Kalendář létání

Přijímáme


Poukázky a benefity

Facebook

Najdete nás na facebooku

Staňte se fanoušky!

Vaše zážitky z tandemového létání

Vanda Mráčková

Vanda Mráčková

Mockrát děkuji za skvělý zážitek. Maximálně jsem si to užila. Čekání vůbec nevadilo, alespoň jsem stačila nabrat odvahu a taky bylo uklidňující vidět na ostatních, co mě čeká a že to bez problémů zvládli.

Ještě jednou mockrát děkuji a doufám že se ještě někdy s Vámi svezu. :)

Hezký den,  Vanda Mráčková

Martin Haluška

Martin Haluška

Dobrý deň,

chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať aspoň takýmto spôsobom za fantastický zážitok. Mám veľmi pozitívny vzťah k lietaniu v rôznych podobách, dokonca som dvakrát skočil klasický parašutistický zoskok z lietadla,ale ten pocit slobody a voľnosti sa s tým pri paraglidingovom lete nedá vôbec porovnať. Čo sa týka personálnej stránky celej akcie - deň pred termínom tandemového letu ma podľa dohody kontaktoval p. Karel Vejchodský, s ktorým som myslím aj letel a dohodli sme si miesto lietania. Priamo na mieste som sa stretol s veľmi milým a zároveň profesionálnym jednaním celého Paragliding-tandem.cz teamu, preto sa chcem touto cestou ešte raz poďakovať za nezabudnuteľný zážitok a vrelo odporúčam komukoľvek kto chce niekomu urobiť takýmto nevšedným a originálnym spôsobom radosť.Ak sa rozhodnem "pričuchnúť" k tomuto krásnemu športu viac, určite sa na pana Vejchodského obrátim pri hľadaní vhodného inštruktora paraglidingu.

S pozdravom

Martin Haluška

Jarka Ledvinková

Jarka Ledvinková

Let byl úžasným zážitem. Pro mne to nebyl ani tak adrenalin, co mne na létání lákalo, ale klid a dostatek prostoru prohlédnout si nádhernou, přímo rajskou krajinu pode mnou. To se mi bohatě splnilo. Měli jsme nádherné počasí, svěží vítr a vzduch provoněný kvetoucími akáty a černým bezem.
Tak různorodá , barevná , harmonická krajina pode mnou, plná klidu a míru se nevyrovná žádné cizí zemi. Tam nahoře skoro v oblacích jsem si uvědomila, co jsem snad ani netušila. Prostě tuto zemi miluji a nemám už potřebu zkoumat a poznávat jiné země.

Zážitek z letu, a z krajiny, z nádherného počasí ve mne už zůstane navždy. Přála jsem si to, ale nedovedla si představit. Teprve až sama zkušenost s mladými, odpovědnými a přitom velmi citlivými lidmi z celého paraglidingového týmu. Od fotografky, přes mladou ženu co fotografie hned vypalovala a samotnými dvěma letci. Vyzařovala z nich radost ze života, klid , rozvaha a to vše se pojilo ve velkou důvěru, tak, že nemáte ani kapku strahu a až si uvědomíte, že jste ve vzduchu, tak strach potlačíte nádherný pohledem dolů. Nic se tomu neůže vyrovnat. Všem doporučuji.

Poznejte krajinu pohledem z oblak, zastavte své auto a pohlédněte vzhůru k oblakům a chtějte poznat silnice, pole, lesy, rybníky, remízky, rozvíjející se upravavené vesnice které vykukují svými červenými střechami jak muchomůrky v lese.

Vaše mysl dostane nový impuls a novou inspiraci k životu.

Jarka Ledvinková

Iveta Sigmundová

Iveta Sigmundová

Děkujeme ještě jednou za úžasné zážitky :-).
Jednak bych ocenila velni dobrou komunikaci s organizátory a hlavně celkový pozitivní přístup. Let byl v oboru případech neskutečným zážitkem. S partnerem jsem se domluvili, že bychom letěli ještě jednou, neboť bychom aspoň měli pocity intenzivnější: člověk by již věděl, "do čeho jde" a více by si celý čas ve vzduchu vychutnal, takže do toho "poletíme" znovu o prázdninách. :-)

Dárkové balení

Aktuality

3. 10. 2016: Sezóna 2016 skončila

Je tu opět čas podzimu, který ohlašuje konec letecké sezóny pro rok 2016.

Chtěli bychom všem poděkovat, za přízeň a za společné okamžiky, které jsme prožili v letošním roce.

Přejemepříjemný konec roku a budeme se na Vás opět těšit na jaře 2017.

S pozdravem

Tým paraglidingových tandemových letů

6. 9. 2015: Sezóna se chýlí ke konci

A je to tu sezóna 2015 se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Využijte poslední možnosti se letos proletět a rezervujte si některý z našich termínů.

Těšíme se na společné zážitky

Tým Paragliding-tandem

Všechny aktuality

Vaše zážitky

Vanda Mráčková

Vanda Mráčková

Mockrát děkuji za skvělý zážitek. Maximálně jsem si to užila. Čekání vůbec nevadilo, alespoň jsem stačila nabrat odvahu a taky bylo uklidňující vidět na ostatních, co mě čeká a ...

Pokračování