Nejbližší termíny

Termíny létání nejsou zatím naplánovány.

Kalendář létání

Přijímáme


Poukázky a benefity

Facebook

Najdete nás na facebooku

Staňte se fanoušky!

Vyhlídkový paraglidingový tandemový let

Je vhodný pro vás všechny, kteří si chcete naplno užít let na paraglidingovém tandemovém kluzáku a prohlédnout si naši zemi z nové perspektivy. Naši zkušení piloti jsou připraveni s Vámi strávit krásné chvíle mezi nebem a zemí.

Vyhlídkový tandemový let - ilustrační obrázekVyhlídkový tandemový let - ilustrační obrázekVyhlídkový tandemový let - ilustrační obrázekVyhlídkový tandemový let - ilustrační obrázek

Charakteristika vyhlídkového paraglidingového tandemového letu

  • Jde o plnohodnotný paraglidingový tandemový let trvající většinou 8-15 minut.
  • Garantovaná minimální délka času stráveného ve vzduchu je 8 minut. V případě kratšího letu provádíme nový start ZDARMA!
  • K letu je možné dokoupit termický příplatek a tím jej prodloužit dle přání.
  • Na přání pasažéra je možné provést zajímavé akrobatické manévry, jako je spirála nebo zhoupnutí (wingovery), které mohou zkrátit čas letu, ale přidají na intenzitě zážitku.
  • Poukazy zakoupené před 15.2.2017 mají platnost 12 měsíců od data zaslání či osobního převzetí poukazu a je možné jej vyčerpat během období kdy se služby provozují (květen - září). Poukazy zakoupené po datu 15.2.2017 mají platnost pouze do konce sezóny 2017 (září).
  • Let lze provést po rezervaci termínu v průběhu letové sezóny, která probíhá od května do žáří.
  • Pokuste se využít letenku nejlépe do konce srpna, jelikož v září bývá počasí nestabilní a je možné, že se let nemusí uskutečnit.

Certifikát a foto na CD

BONUS který obdržíte POUZE U NÁS!

  • Po přistání obdržíte Certifikát o letu a fotografie, které Vám buď překopírujeme na vaše datové úložiště nebo Vám je následně zašleme!

Vhodné podmínky pro let v konkrétní lokalitě

Vyhlídkový paraglidingový tandemový let lze uskutečnit v období jara až podzimu (duben-září). Pro konkrétní meteorologické podmínky máme k dispozici několik letových míst Vysočině a Moravě. Konkrétní lokalita je vybrána vzhledem k povětrnostním podmínkám a počtu zájemců na danou lokalitu.

Délka letu a dosažená výška nad zemí

Celý tandemový let včetně stoupání na navijákovém zařízení trvá kolem 8-15 minut a běžně dosahujeme výšku 300-500 metrů nad okolním terénem, kde je výhled jak z Eiffelovky! :-)

Cena

Cena za celý zážitek včetně FOTO a Certifikátu o letu je 1.990,- Kč. Při větším počtu zájemců je možné domluvit slevu.

Nároky na pasažéra

Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady pro létání na tandemovém kluzáku. Mohou létat děti od 12 let i dospělí  (45-115kg). Doporučujeme pevnější obuv (určitě nejsou na škodu kotníkové boty), dlouhé kalhoty, bundu či mikinu s dlouhými rukávy.

Diváci

Protože budeme startovat i přistávat na stejném místě, mohou vás Vaši blízcí v klidu pozorovat, fotit či filmovat od startu až po přistání.

Dárkové balení

Aktuality

3. 10. 2016: Sezóna 2016 skončila

Je tu opět čas podzimu, který ohlašuje konec letecké sezóny pro rok 2016.

Chtěli bychom všem poděkovat, za přízeň a za společné okamžiky, které jsme prožili v letošním roce.

Přejemepříjemný konec roku a budeme se na Vás opět těšit na jaře 2017.

S pozdravem

Tým paraglidingových tandemových letů

6. 9. 2015: Sezóna se chýlí ke konci

A je to tu sezóna 2015 se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Využijte poslední možnosti se letos proletět a rezervujte si některý z našich termínů.

Těšíme se na společné zážitky

Tým Paragliding-tandem

Všechny aktuality

Vaše zážitky

Vanda Mráčková

Vanda Mráčková

Mockrát děkuji za skvělý zážitek. Maximálně jsem si to užila. Čekání vůbec nevadilo, alespoň jsem stačila nabrat odvahu a taky bylo uklidňující vidět na ostatních, co mě čeká a ...

Pokračování