Nejbližší termíny

Termíny létání nejsou zatím naplánovány.

Kalendář létání

Přijímáme


Poukázky a benefity

Facebook

Najdete nás na facebooku

Staňte se fanoušky!

O nás

Náš tým je složen z aktivních paraglidingových pilotů a vyškoleného personálu. Poskytujeme profesionální služby v oblasti provozování tandemových letů a v současnosti jsme počtem tandemových letů za rok největším poskytovatelem paraglidingových tandemových letů v ČR. I to je důkazem profesionality naší práce a služeb.

 

Proč PARAGLIDING TANDEM s námi?

  • Jsme největší paraglidingová tandemová společnost v ČR. Naši tandemoví piloti jsou opravdoví profesionálové, uskuteční měsíčně několik stovek tandemových letů a mají vyjímečnou praxi a zkušenosti. Jako jediní v ČR se specializujeme na paraglidingové tandemové lety.
  • Jsme přímí provozovatelé paraglidingových tandemových letů. Komunikujete přímo s námi a neplatíte nikomu žádnou provizi.
  • Poletíte s českými vítězi! Naši piloti se pravidelně umisťují na prvních místech v nejprestižnější české soutěži Český pohár paraglidingu.
  • Klademe mimořádný důraz na Vaši bezpečnost a jsme oproti většině poskytovatelů tandemových letů pojištěni proti zranění a poškození třetích osob a pasažérů. Samozřejmostí je certifikované zařízení a výbava na světové úrovni.
  • Máme vyškolený a kvalitní personál pro práci přímo u Vašeho tandemového letu (piloti, fotograf, asistentky, řidiči).
  • Pro nás jste jedineční a tomu odpovídá náš přátelský přístup k Vám - klientům. Víme, že si chcete naplno užít svůj paragliding tandem.
  • Přečtěte si Návštěvní knihu nebo Vaše zážitky pro naše reference.

Dárkové balení

Aktuality

3. 10. 2016: Sezóna 2016 skončila

Je tu opět čas podzimu, který ohlašuje konec letecké sezóny pro rok 2016.

Chtěli bychom všem poděkovat, za přízeň a za společné okamžiky, které jsme prožili v letošním roce.

Přejemepříjemný konec roku a budeme se na Vás opět těšit na jaře 2017.

S pozdravem

Tým paraglidingových tandemových letů

6. 9. 2015: Sezóna se chýlí ke konci

A je to tu sezóna 2015 se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Využijte poslední možnosti se letos proletět a rezervujte si některý z našich termínů.

Těšíme se na společné zážitky

Tým Paragliding-tandem

Všechny aktuality

Vaše zážitky

Vanda Mráčková

Vanda Mráčková

Mockrát děkuji za skvělý zážitek. Maximálně jsem si to užila. Čekání vůbec nevadilo, alespoň jsem stačila nabrat odvahu a taky bylo uklidňující vidět na ostatních, co mě čeká a ...

Pokračování